Działamy w stolicy, służąc fachową pomocą Klientom indywidualnym i biznesowym.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie doboru, montażu oraz serwisu klimatyzacji typu split i multi-split. Usługi wykonujemy w mieszkaniach, domach, biurach, lokalach usługowych na terenie Warszawy i okolic.

 

 

 

 

 

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Zajmujemy się obsługą Klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie jakość wykonanych usług. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz uprawnienia, wiedzę, sprzęt i doświadczenie do zrealizowania każdego zlecenia. W trakcie prowadzonych prac ściśle współpracujemy z biurami projektowymi i wykonawcami innych branż, aby remont przebiegał sprawnie i szybko.

ZAKRES WYKONYWANYCH PRZEZ NAS PRAC

Staramy się pomagać w każdej sprawie, z którą klient zgłasza się do nas, pod warunkiem, że jest związana z naszą branżą. Służymy poradą w zakresie wyboru, sprzedaży, instalacji, serwisu klimatyzatorów. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku. Inwestujemy w swoją wiedzę, by móc jeszcze lepiej orientować się na rynku i pomagać naszym Klientom.

ANALIZUJEMY I DYSKUTUJEMY

Zanim przechodzimy do prac, zawsze dokładnie analizujemy wszelkie trudne sytuacje, które mogą pojawić się w trakcie. By uniknąć niejasności, zawsze konsultujemy wszelkie prawdopodobne problemowe kwestie na etapie planowania. Chcemy przedstawić jak najkorzystniejszą dla Klienta ofertę w sposób zrozumiały i kompletny.

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT

Projektując i montując systemy instalacji klimatyzacyjnej, wykorzystujemy sprawdzony, niezawodny sprzęt najlepszych marek. Oferujemy klimatyzację z montażem takich firm jak: Gree, Kaisai, Rotenso, Haier, Hisense, Sinclair, Sevra. Posiadamy szeroki wybór klimatyzatorów pod względem funkcjonalności, modeli, kształtów, kolorów i cen. Świadczymy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Interesują Cię bardziej znane marki? Nie ma problemu. Oferujemy klimatyzację z montażem takich firm jak: Samsung, LG, Mitsubishi Electric, HITACHI, TOSHIBA, Daikin, Carrier.

Dlaczego powinieneś nawiązać współpracę z nami?

Jesteśmy grupą fachowców o bogatym doświadczeniu praktycznym w wykonywaniu instalacji. Mamy na swoim koncie wiele realizacji dla różnych branż i klientów. Za każdym razem system dostosowujemy do indywidualnych warunków pomieszczeń. Za nami przemawiają:

  • bogata wiedza teoretyczna
  • ogromne doświadczenie praktyczne,
  • spory wybór urządzeń,
  • jasna współpraca i przejrzyste warunki,
  • zadowolenie klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dojazd i wycena Gratis! Serdecznie zapraszamy do współpracy - tel. 514 453 893

zadzwoń