Usługi elektryczne

Służymy Ci naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem, które cały czas poszerzamy. Chcemy zapewnić każdemu z naszych Klientów najwyższej jakości usługi elektryczne.

Najważniejsze w naszej pracy jest bezpieczeństwo montażu. Z troski o zapewnienie wysokiego stopnia bezpieczeństwa, wykonujemy nasze zlecenia z niezwykłą precyzją i uważnością. Działamy i nawiązujemy współpracę z klientami na terenie Warszawy oraz okolic.

Montaż instalacji elektrycznej

Tylko prawidłowo zaprojektowana i zainstalowana zapewnia bezpieczeństwo. Jako profesjonaliści zrealizowaliśmy już wiele efektywnych projektów i montaży. Przeprowadzamy prace w sposób sprawny i logicznie przemyślany, biorąc pod uwagę zawsze specyfikację budynku oraz jego zapotrzebowanie na energię.

Naprawa i pomiary instalacji elektrycznych

Tylko profesjonalni i posiadający odpowiednie kwalifikacje fachowcy mogą wykonywać naprawy w sytuacji awarii. Nasi pracownicy dokonują wszelkich pomiarów za pomocą specjalnych przyrządów, które umożliwiają znalezienie uszkodzenia powodującego awarię. Przeprowadzamy także okresowe pomiary i przeglądy profilaktyczne w budynkach mieszkalnych, usługowych czy przemysłowych.

Przeglądy odbiorcze i okresowe

Wśród usług naszej firmy znajdują się także przeglądy. Częstotliwość ich wykonania regulowana jest przepisami prawnymi. W ich trakcie sprawdza się stan i ciągłość przyłączy oraz przewodów, które następnie jesteśmy w stanie naprawić. Obserwuje się, czy nie występują jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne i ujmuje się wszystkie uwagi w protokole. Badane są wartości rezystancji izolacji, pętli zwarciowej, a także sprawdzane są wyłączniki różnicowoprądowe.

Zakres naszych usług

FIRMA ELEKTRYCZNA WARSZAWA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

Pamiętaj - najczęściej w celu dokonania dokładnej wyceny, konieczna jest nasza wizyta podczas której określimy niezbędny zakres prac. 

Taka wizyta jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca. Z tego właśnie powodu nie znajdziesz na naszej stronie cennika - w celu uzyskania wstępnej wyceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
  tel. 514 453 893

zadzwoń